CENA: 500 zł / os.

Cena zawiera: miejsce na jachcie, opiekę skipera, ubezpieczenie

Rejs po największym w Polsce akwenie, większym niż Mazury i łączącym żeglarstwo śródlądowe i odrobinę morza. Jest to doskonałe miejsce by spróbować swych sił przed rejsami po morzu w roli skipera lub załogi. Miejsce mało zatłoczone gdzie każdy odnajdzie swój własny kurs. Podczas rejsu czeka na nas wiele wspaniałych portów, kuszących swoim pięknem i atrakcjami. Trasę ustalamy indywidualnie w zależności od warunków pogodowych i naszych preferencji. Jedna z proponowanbych tras: Szczecin - Stepnica - Wolin - Wapnica - ​​​​Ueckermünde lub Mönkebude - Nowe Warpno - Szczecin

 

Ueckermünde lub Mönkebude​

Dzisiejsze Uckermünde tchnie atmosferą dawnych czasów, która zachowała się w brukowanych uliczkach i szachulcowych kamieniczkach. Spokojna małomiasteczkowa atmosfera. Popularne i godne odwiedzenia jest ZOO.

Monkebude - mały kurort nad Zalewem Szczecińskim, jachtem cumujemy tuż obok urokliwej plaży pełnej koszy plażowych.


 
ucker-1
ucker-2
ucker-3
 

Stepnica​

Pierwszym portem na piątkowy wieczór jest najczęściej Stepnica – bliska, ale czy znana z malowniczego kanału młyńskiego, w którym zacumujemy naszym jachtem?​Wieczór warto spędzić w zabytkowej „Standhalle Sak” – hali plażowej z 1840 roku, o unikatowej konstrukcji drewnianej z oryginalnymi zdobieniami - dziś Tawernaznana z dobrej świeżej ryby.


 
 
Więcej informacji pod numerem telefonu: 608 042 753 bądź poprzez formularz kontaktowy.